TOPcompetitie 2012 2013 indeling groepen en speelschema 1e ronde

De indelingen van de TOPcompetitie 2012 2013 voor de verschillende groepen staan hieronder weergegeven. U kunt ze ook vinden in de sidebar onder toernooien (mbv onderstaande links)

TOPcompetitie groep 1 2012 2013

TOPcompetitie groep 2 2012 2013

TOPcompetitie groep 3 2012 2013

TOPcompetitie groep 4 2012 2013

TOPcompetitie groep 5 2012 2013

De 1e ronde ziet er alsvolgt uit (inclusief paringnummers (Pno) van alle spelers)

TOPcompetitie groep 1   indeling ronde 1
                 
Nr Pno Name Rating   Table    
            White   Black
1 7 Mengerink, Ynze 2177   1 Schubert, Karl - Vanwersch, Sander
2 8 Vanwersch, Sander 2139   2 Miesen, Fabian - Mengerink, Ynze
3 3 Spronkmans, Stefan 2128   3 Spronkmans, Stefan - Merx, Bob
4 2 Miesen, Fabian 2118   4 Graff, Marcel - Schilperoort, Jeroen
5 6 Merx, Bob 2098          
6 5 Schilperoort, Jeroen 1950          
7 4 Graff, Marcel 1938 *          
8 1 Schubert, Karl 1929          
                 
TOPcompetitie groep 2   indeling ronde 1
                 
Nr Pno Name Rating          
            White   Black
1 8 Bischoff, Gerard 1955   1 Van Dinteren, Peter - Bischoff, Gerard
2 3 Van Brug, Rolf 1882 *   2 Van Kan, Jean - Graff, Leon
3 1 Van Dinteren, Peter 1873 *   3 Van Brug, Rolf - Koelman, Bart
4 2 Van Kan, Jean 1862 *   4 Caessens, Leo - Erin, Igor
5 4 Caessens, Leo 1818 *          
6 7 Graff, Leon 1810 *          
7 6 Koelman, Bart 1787 *          
8 5 Erin, Igor 1740          
                 
TOPcompetitie groep 3   indeling ronde 1
                 
Nr Pno Name Rating          
            White   Black
1 2 Wallekers, Willem 1869   1 Du Chatinier, Pim - Roolvink, Ger
2 3 Montforts, Ton 1686 *   2 Wallekers, Willem - Coenjaerts, Rene
3 7 Coenjaerts, Rene 1642 *   3 Montforts, Ton - Mikkers, Peter
4 1 Du Chatinier, Pim 1609 *   4 Dekens, Joop - Chappin, Rene
5 8 Roolvink, Ger 1600 *          
6 4 Dekens, Joop 1578 *          
7 5 Chappin, Rene 1571 *          
8 6 Mikkers, Peter 1561 *          
                 
TOPcompetitie groep 4   indeling ronde 1
                 
Nr Pno Name Rating          
            White   Black
1 5 Akkerboom, Hans 1483 *   1 Havenaar, Nico - Daems, Jan
2 2 Castenmiller, Wim 1430 *   2 Castenmiller, Wim - Veldhoen, Gerrit
3 3 Van Bakel, Fred 1408 *   3 Van Bakel, Fred - Van Os, Ad
4 1 Havenaar, Nico 1378 *   4 Vderschuren, Roger - Akkerboom, Hans
5 8 Daems, Jan 1375 *          
6 7 Veldhoen, Gerrit 1342 *          
7 4 Vderschuren, Roger 1310 *          
8 6 Van Os, Ad 1302 *          
                 
TOPcompetitie groep 5   indeling ronde 1
                 
Nr Pno Name Rating          
            White   Black
1 7 Lenssen, Leo 1300 *   1 Disters, Ingrid - Holland, Ger
2 8 Van der Linden, Frans 1300 *   2 Van der Linde, Frans - Lenssen, Leo
3 4 Salden, Zaro 1200 *   3 Bergs, Pierre - Hermans, Marc
4 3 Bergs, Pierre 1163 *   4 Salden, Zaro - Thissen, Theo
5 2 Hollands, Ger 1103 *          
6 6 Hermans, Marc 1100 *          
7 1 Disters, Ingrid 1083 *          
8 5 Thissen, Theo 1000 *          


Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2018