Alle uitslagen en fotos LK snelschaken

Gisteren berichtte we U reeds over de finale groep en de uiteindelijke winnaar Sipke Ernst, die in de grand finale Andrei Orlov versloeg (zie ook video).

Foto's zijn overwegend gemaakt door onze huisfotograaf Stefan Spronkmans. Filmpjes zijn gemaakt door onze cameraman Ynze Mengerink.

Groep 2 werd gewonnen door Marcel Frenken

  Groep 2 finaleronde MF EC MW JG RS MG LG PvD KS GdM totaal
1 Marcel Frenken xx 1 0.5 2 1 1.5 2 2 1 2 13
2 Eduard Coenen 1 xx 1 2 0 1.5 1.5 2 0.5 2 11.5
3 Max Warmerdam 1.5 1 xx 1 1 0.5 1 2 1 2 11
4 Jimmy Geboers 0 0 1 xx 2 1 1 1.5 2 2 10.5
5 Rene Snoeck 1 2 1 0 xx 1 1 1 1 2 10
6 Marcel Graff 0.5 0.5 1.5 1 1 xx 1.5 0 1 2 9
7 Leon Graff 0 0.5 1 1 1 0.5 xx 1.5 2 1 8.5
8 Peter van Dinteren 0 0 0 0.5 1 2 0.5 xx 2 2 8
9 Karl Schubert 1 1.5 1 0 1 1 0 0 xx 1 6.5
10 Gino de Mon 0 0 0 0 0 0 1 0 1 xx 2

Groep 3 werd gewonnen door Philippe Ramaekers

  Groep 3 finaleronde PR JP JvK JD GB ET LC TM GR RN totaal
1 Philippe Ramaekers xx 1 1 2 2 2 2 1.5 2 1.5 15
2 Jacob Perrenet 1 xx 1.5 2 2 1 1 2 1 1 12.5
3 Jean van Kan 1 0.5 xx 1 1 1.5 1.5 2 2 2 12.5
4 Jules Daemen 0 0 1 xx 0.5 1.5 1 1 2 2 9
5 Gerard Bischoff 0 0 1 1.5 xx 0.5 2 1 1 1 8
6 Erik Tutenel 0 1 0.5 0.5 1.5 xx 1 1.5 1 1 8
7 Leo Caessens 0 1 0.5 1 0 1 xx 1 2 1.5 8
8 Ton Monforts 0.5 0 0 1 1 0.5 1 xx 2 1 7
9 Ger Roolvink 0 1 0 0 1 1 0 0 xx 2 5
10 Robin Notten 0.5 1 0 0 1 1 0.5 1 0 xx 5

Groep 4 werd gewonnen door Vincent Sewalt

  Groep 4 finaleronde VS IE PU EE DH RC PL BV PT MW totaal
1 Vincent Sewalt xx 2 2 2 2 1 1 1.5 2 2 15.5
2 Igor Erin 0 xx 1.5 1 0 2 2 1.5 2 2 12
3 Piet Ulburghs 0 0.5 xx 1 2 1 1.5 2 1 2 11
4 Eduard Evers 0 1 1 xx 1 1 2 1 2 2 11
5 Dai Heinen 0 2 0 1 xx 1.5 0 2 2 2 10.5
6 Rene Chappin 1 0 1 1 0.5 xx 1 2 1.5 2 10
7 Paul Lemmens 1 0 0.5 0 2 1 xx 1 0.5 2 8
8 Bram Veestraeten 0.5 0.5 0 1 0 0 1  xx 2 2 7
9 Peter Taverniers 0 0 1 0 0 0.5 1.5 0  xx 1 4
10 Marc Widlak 0 0 0 0 0 0 0 0 1 xx 1

Er waren drie overige prijswinnaars

Jacob Perrenet werd de beste veteraan

Diana Dalemans werd de beste dame van het gezelschap

en Max Warmerdam werd de beste jeugdspeler

ALLE FOTO'S VINDT U HIER, zoals gezegd met dank aan Stefan Spronkmans, die tevens weer alle standen perfect bij hield.

Uitslagen van de voorrondes vindt U hier



Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2018