Uitslagen bondscompetitie

Gisteren verloor DJC 1 helaas van Dubbelschaak. Vandaag wist DJC 2 wel te winnen en door een nederlaag van het sterke Blerick staat DJC 2 nu op een ongedeelde 1e plek.

DJC 3 verloor helaas ook kansloos, maar er waren twee overtuigende overwinningen van DJC 4 en DJC 5

  KNSB 2D            
T DJC Stein 2180 - Dubbelschaak '97 2090   3-5
1. FM Lennert Lenaerts 2329 - Job de Lange 2166   0-1
2. FM Roel Hamblok 2276 - Rob van Meurs 2050   1-0
3. Nicola Grecuccio 2187 - Martien van der Meijden 2055   0-1
4. Ynze Mengerink 2081 - Peter Boll 2132   ½-½
5. Fabian Miesen 2245 - Guido Jansen 2152   0-1
6. FM Jozef Simenon 2164 - Brent Burg 2178   0-1
7. Stefan Spronkmans 2049 - Niels Heijstek 1921   ½-½
8. René van Hassel 2107 - Michel van der Stee 2062   1-0
               
  LiSB Promotieklasse             
  Schaesberg 1     DJC 2     3½ -4½
1. Niet Opgekomen 0   Kan, J.H.G. van (Jean) -1854   0 - 1
2. Seip, R. (Rien) -1989   Mon, G. de (Gino) -1888   0 - 1
3. Schubert, K.J. (Karl) -1871   Schilperoort, J. (Jeroen) -1941   0 - 1
4. Seip, R.J. (Rudi) -1915   Brug, R. van (Rolf) -1821   1 - 0
5. Coenen, B. (Bert) -1775   Bischoff, G. (Gerard) -1854   ½ - ½
6. Schotanus, F. (Fred) -1745   Dinteren, P.J.A. van (Peter) -1875   1 - 0
7. Seip, T.J. (Theo) -1646   Caessens, L.J.M. (Leo) -1817   0 - 1
8. Coenjaerts, R.M.E. (Rene) -1666   Graff, M. (Marcel) -1907   1 - 0
  3.5 - 4.5            
               
  LiSB 1e Klasse B            
  Schaesberg 3     DJC 3     5½ - ½
1. Hofken, T. (Tom) -2232   Vries, R. de (Robert) -1532   1 - 0
2. Deider, K. (Kevin) 0   Weerts, R.J. (Rene) -1645   1 - 0
3. Dietz, J. (Jonas) -1688   Wallekers, W.F. (Willem) -1689   ½ - ½
4. Boer, G. de (Guus) -1680   Kraus, M.A. (Marc) -1845   1 - 0
5. Arns, D. (Danny) -1722   Akker, J.J. van den (Jack) 0   1 - 0
6. Vossen, P. (Patrick) -1746   Chappin, R.V.H. (Rene) -1594   1 - 0
               
  LiSB 3e Klasse            
  DJC 4   - Bergen 2     3½ - ½
1. Mikkers, P.J.A.M. (Peter) -1550 - Drissen, C.W. (Christiaan) -1611   1 - 0
2. Castenmiller, W.A.M. (Wim) -1414 - Peters, P.C.C. (Paul) -1628   ½ - ½
3. Buchholtz, L.J.J. (Loek) -1127 - Deyl, P. v.d. (Piet) -1362   1 - 0
4. Hermans, M. (Marc) -965 - Koks, P.J. (Peter-Jan) 0   1 - 0
               
  LiSB 3e Klasse            
  Blerick     DJC 5     ½ - 3½ 
1. Rahawadan, M. (Maria) -1149   Manukjan, G. (Greg) -1392   0 - 1
2. Mamund, A.R. (Abdul Rauof) -1140   Bruinen, J. (Jolijn) 0   0 - 1
3. Arts, S. (Sander) 0   Sirre, T. (Thomas) 0   ½ - ½
4. Niet Opgekomen 0   Bruinen, T. (Tijs) 0   0 - 1


Powered by FENIX: Digital Solutions | Admin Login | Copyright © Limburgs Schaak Cafe 2019